Jedeme dál!

29.08.2012 15:17

Hobby závody jsou úspěšně za námi, v podstatě premiérová účast mé maličkosti na našich závodech mi vynesla titul All around championa :) což bylo nečekané a potěšilo. Mimo to se o stejný titul, ale v juniorské kategorii rozjížděla proti Lindě Čechové naše Kačenka Kohoutová. Petrušce se taky velice dařilo, ukázala všem, jak se správně jezdí trail a barely... Myslím, že jsme byly všechny tři spokojené jakožto závodnice.

Z pohledu pořadatele mé srdíčko taky zaplesalo. Poprvé se nám podařilo uspořádat závody v relativně profi-podmínkách s pískovou arénou, boxy, s výběhy pro koně-návštěvníky, hudbou, občerstvením, zázemím pro diváky. Tentokrát jsem vybouchla v pozici moderátora, ta už byla nad mé relativní možnosti. Střídat 5 koní, 2 juniorky, závodit a ještě zařizovat chod celé akce zkrátka stačilo :)

Tímto moc děkuji mé budoucí rodeové parťačce Zuzce za super rozhodcování a krásné mikrofonové žvanění! A taky, zcela výjimečně Irče, že stíhala být tam, kde jsem to nestihla já.

Ráda bych sem dala nějaké summa summárum výsledků, ale bohužel už si to nepamatuju :)

Právě mám totiž v hlavě bezvadný úspěch našich juniorek na závodech v Kopaninách u Aše, kde se pořádal již několikátý ročník Koňských hrátek. Tentokrát jsem nechala svou Drahušku doma a vyloženě se věnovala holkám a stálo to za to!

Petruška si domů dovezla medaili za 4. místo v disciplíně lead rein s vodičkou Irčou, 6. místo z trailu (ze země i ze sedla) a pohár za 1. místo v celkovém hodnocení s barely!!!

Kačenka domů vezla poháry hned dva! Zajistilo jí je první místo v lead rein s vodičkou Šerifkou a druhé místo v celkovém hodnocení po barelech!

Ája a Jasánkem se chovali naprosto profesionálně a holky jejich náladu bezvadně zúročily! Abych dala najevo ještě víc svou pýchu nad děvčaty - soutěžily v konkurenci zhruba 20ti koní a bez juniorských kategorií!

Děkuji Leničce Benešové a JK Aš za super akci!!!